Kratkoročne mobilnosti za učenike u okviru Connected Through Mobility projekta

10.04.2024.

Privredna komora Republike Srpske u saradnji sa MeOut Group i partnerom iz Slovačke uz podršku Evropske komisije organizuju kratkoročnu mobilnost u okviru Connected Through Mobility (EAC- 2020-0865) projekta za učenike koji učestvuju u stručnom obrazovanja.

Kratkoročne mobilnosti za učenike iz Republike Srpske biće realizovane u Kralovsky Chlmec ili Velke Kapusany, u Slovačkoj od 22. juna do 21. jula 2024. godine. Više detalja je navedeno u prilogu ispod. Svi zainteresovani učenici mogu se prijaviti na način naveden u pozivu ukoliko ispunjavaju navedene uslove.

BiH-to-Slovakia-Prijava.docx

BiH-to-Slovakia.docx

Za sve dodatne informacije stojimo Vam na raspolaganju. Kontakt osobe u Privrednoj komori Republike Srpske su Aleksandra Mihajlović Bijelić 051/493-132 i Gordana Višekruna 051/493-123.