Međuentitetsko usklađivanje redova vožnje

27.09.2022.

U skladu sa članom 9. stav 5. Pravilnika o postupku usklađivanja i registracije redova vožnje, načinu i postupku izdavanja dozvole i obrascu dozvole („Službeni glasnik BiH“, broj 7/18), Privredna komora Republike Srpske objavljuje prijedloge međuentitetskih redova vožnje koji prolaze kroz teritoriju Republike Srpske i na koje prevoznici iz Republike Srpske mogu uložiti prigovore shodno važećim propisima u Republici Srpskoj i Uputstvu za sprovođenje postupka usklađivanja međuentitetskih autobuskih redova vožnje Privredne komore Republike Srpske, u čijem je sastavu i obrazac za ulaganje prigovora.

Rok za dostavljanje prigovora na prijedloge međuentitetski redova vožnje je 15 dana od dana objavljivanja prijedloga redova vožnje na internet stranici Privredne komore RS, odnosno 13. oktobar  2022. godine

Centroprevoz_Goražde_Sarajevo (2)

Centroprevoz_Goražde_Sarajevo