• Početna
  • Početna
  • Tenderi
  • 9
  • OBAVJEŠTENJE o novom datumu prve prodaje nepokretne imovine ”SINYU IBERICA” d.o.o. Banja Luka – u stečaju

21.03.2024.

”SINYU IBERICA” d.o.o. Banja Luka – u stečaju

Broj: 57 0 St 131521 20

Banja Luka, 21.03.2024. godine

OBAVJEŠTENJE o novom datumu prve prodaje nepokretne imovine stečajnog dužnika

putem usmenog  javnog nadmetanja

I PREDMET PRODAJE je zemljište označeno kao k.č. broj 1465/3 k.o. Banjaluka 7 (n.p.) u Ulici Milana Radmana br. 10, Banja Luka, površine 56 m2.

II PRVA PRODAJA PREDMETA PRODAJE PUTEM JAVNOG NADMETANJA će se održati u Velikoj sali Okružnog privrednog suda Banja Luka u petak 29.03.2024. godine sa početkom u 13:00 časova.

III USLOVI ZA UČEŠĆE

Oglas o prvoj prodaje nepokretne imovine stečajnog dužnika putem usmenog  javnog nadmetanja koja je predmet prodaje objavljen je u Glasu Srpske dana i 08.02.2024. godine, te na oglasnoj tabli Okružnog privrednog suda i web stranicama Privredne komore Republike Srpske i Privredne komore RS – područna jedinica Banja Luka.

Zbog vanrednih okolnosti licitacija zakazana za dan 11.03.2024. godine nije održana, te je zakazan novi datum održavanja 29.03.2024. godine u 13:00 časova.

Pravo učešća na predmetnoj javnoj prodaji imaju sva pravna i fizička lica zastupljena lično odnosno putem zakonskog zastupnika ili punomoćnika a koja su uplatila depozit u roku određenom u Zaključku o prvoj prodaji nepokretne imovine stečajnog dužnika putem usmenog  javnog nadmetanja broj 57 0 St 131521 20 od 01.02.2024. godine. Naknadne uplate depozita neće biti uzete u obzir.

Za sva dodatna pitanja u vezi sa predmetnom prodajom kontakt telefon stečajne upravnice je 065/534-252.

Ovo obavještenje će se objaviti oglasnoj tabli Okružnog privrednog suda u Banjoj Luci, dnevnom listu “Glas Srpski”  kao i na web stranicama Privredne komore Republike Srpske i Privredne komore RS – područna jedinica Banja Luka.

Stečajni upravnik

Andreja Trišić