• Početna
  • Početna
  • Aktuelnosti
  • 9
  • Počela konferencija „Regionalna ekonomska saradnja“ u okviru prvog Međunarodnog sajma privrede „Banja Luka EXPO 2024“

03.04.2024.

Počela je konferencija na temu „Regionalna ekonomska saradnja“ u okviru prvog Međunarodnog sajma privrede „Banja Luka EXPO 2024“, koju su organizovali Privredna komora Republike Srpske i Spoljnotrgovinska komora BiH.

Konferenciju su otvorili Pero Ćorić, predsjednik Privredne komore RS, i Zdravko Marinković, potpredsjednik Spoljnotrgovinske komore BiH.

Panelisti su:

• Staša Košarac, ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa BiH;
  • Tomislav Momirović, ministar unutrašnje i spoljne trgovine Republike Srbije;
  • Vojin Mitrović, ministar privrede i preduzetništva Republike Srpske;
  • Zlatan Klokić, ministar za evropske integracije i međunarodnu saradnju Republike Srpske;
  • Nataša Pucar, direktorica korporativnih komunikacija STUDEN Holding.

Moderator konferencije je Ognjenka Lalović, direktor Sektora privrede u Spoljnotrgovinskoj komori BiH.