Poziv na 91. Međunarodni sajam poljoprivrede u Novom Sadu

15.05.2024.

Privredna komora Republike Srpske i ove godine u saradnji sa Spoljnotrgovinskom komorom BiH, organizuje zajednički nastup domaćih privrednika na 91. Međunarodnom sajmu poljoprivrede u Novom Sadu, koji će se održati u periodu od 18-23. maja 2024. godine.

Na štandu od 100 kvadratnih metara direktno će se predstaviti 8 privrednih društava iz oblasti poljoprivredne i prehrambene industrije i to:

• HI Destilacija a.d. Teslić ,
  • Inat company d.o.o. Banja Luka,
  • Agrodestil d.o.o. Laktaši,
  • Bios d.o.o. Visoko,
  • PZ Klekovača Petrovac,
  • Golić trade d.o.o. Gradiška,
  • Vivaco d.o.o. Banja Luka,
  • Dionis Ljubniča d.o.o. Brčko.

Pored navedenih, kataloški će biti predstavljena brojna privredna društva. U okviru sajma, kao i prethodnih godina, očekuje se veliki broj pratećih stručnih sadržaja, bilateralnih susreta i dr.

Pozivamo vas da posjetite štand Privredne komore Republike Srpske u hali 1 u periodu od 18-23.05.2024. godine.

Više informacija o sajmu na https://www.sajam.net/sr/kalendar-2024/2024/91-medjunarodni-poljoprivredni-sajam