Poziv na onlajn događaj „Digitalizacija u poljoprivredno-prehrambenom sektoru“ – EEN WB++ “PITCH & MATCH“

19.04.2023.

Evropska mreža preduzetništva, u saradnji sa WB++ inicijativom, organizuju onlajn „pič-meč“ događaj na temu „Digitalizacija u poljoprivredno-prehrambenom sektoru“ koji će se održati 10. maja 2023. od 10:00 do 12:00 časova.

Učešće je besplatno uz obaveznu registraciju putem linka  – LINK.

Zašto učestvovati?

• Prilika da čujete digitalna rješenja iz regije koja mogu biti korisna za vaš posao,
  • Upoznajte preduzeća iz regije,
  • Umrežite se,
  • Pronađite buduće partnere za svoj posao,
  • Saznajte kako vam Evropska mreža preduzetništva (EEN) i FINNO platforma mogu pomoći u razvoju vašeg poslovanja.

Događaj WB++ zajednička je inicijativa partnera iz zemalja zapadnog Balkana (+Slovenija +Hrvatska) s ciljem povezivanja kompanija i jačanja partnerstva i povezivanja u regiji.

U okviru događaja predstaviće se dvanaest IKT kompanija (sa prezentacijama u trajanju 3-5 minuta) iz naše regije. Nakon predstavljanja IKT firmi, predviđena je organizacija B2B susreta putem Zoom breakout rooms u cilju uspostavljanja saradnje, kao i pitanja i diskusiju na kraju događaja.

Ovaj poziv je za sve koji žele da dobiju nove informacije o aktuelnim rješenjima u digitalizaciji poljoprivredno-prehrambenog sektora, koji žele da dobiju određene odgovore od stručnjaka iz IKT kompanija.

Isto tako, pozivamo IKT kompanije koje imaju konkretna rješenja da se prijave na ict@komorars.ba ili slobodand@komorars.ba, kako bi ušli u uži krug za izbor IKT kompanija koje će prezentovati svoja rješenja na ovom događaju. Sve IKT kompanije trebaju da se jave sekretaru granskog udruženja za IKT industriju u Privrednoj komori RS i savjetniku u EUNORS mreži, Slobodanu Dragičevići na: 051/493 136, slobodand@komorars.ba.