Poziv na Sajam kineskih robnih marki “China Brand Fair” u Budimpešti

08.05.2024.

Obavještavamo vas da se, već sedmu godinu, u Budimpešti održava sajam kineskih robnih marki pod nazivom “China Brand Fair”. Događaj će biti upriličen u periodu od 13-15. juna, 2024. godine u hali najvećeg sajmišta u Budimpešti – HUNGEXPO.

Na Kineskom sajmu robnih marki možete direktno pregovarati sa stotinama provjerenih kineskih firmi koje predstavljaju više od desetak industrija, od automobilske industrije, građevinarstva, odjeće i hrane do tehničke robe, kućne elektronike, vrtlarstva i kućanskih aparata.

Cilj ovog sajma je, kao i do sada, da direktnim kontaktom poveže trgovce iz jugoistočne i centralne Evrope sa dobavljačima iz NR Kine. Ulaz na sajam je besplatan uz obaveznu prethodnu registraciju putem linka eRegistrator – Form. Rok za online registraciju je 3. jun, 2024.

Više informacija o ovom događaju možete pronaći na sajtu www.chinabrandfair.hu.

Kontakt osoba u Privrednoj komori je Jelena Rodić, 051 493 123, jelenat@komorars.ba.

Izlagači na sajmu: https://komorars.ba/wp-content/uploads/2024/05/Chinese-exhibitors-2024.05.02CMs.xlsx.