• Početna
  • Početna
  • Aktuelnosti
  • 9
  • Privrednoj komori RS dodijeljen Certifikat bonitetne pouzdanosti 2023. u okviru B2B susreta “Snagom informacije do poslovne dominacije”

18.04.2024.

U okviru B2B susreta pod nazivom “Snagom informacije do poslovne dominacije”, koji se održavaju u Banjoj Luci, Privrednoj komori Republike Srpske je dodijeljen Certifikat bonitetne pouzdanosti 2023., koje je preuzeo predsjednik Privredne komore RS, Pero Ćorić.  Ovaj događaj dio je projekta “Pouzdanost 2023/24” i organizuje ga LRC Group u saradnji s Privrednom komorom Republike Srpske.

U okviru bilateralnih susreta koje organizuje LRC grupacija, a u saradnji sa PKRS, učesnicima će biti predstavljeno “Inovativno vodjenje: Kako lideri potiču inovativnost i promjene”, “Poslovna strategija oblikovanja informacija”, kao i “50 nijansi prodaje – Umijeće dominacije”.

Ujedno, biće održana i Panel diskusija na temu “Kreativno oblikovanje budućnosti: Inovacija kao pokretač poslovnog uspjeha”, a panelisti su predstavnici domaćih kompanija sa bogatim iskustvom u ovoj oblasti.