Bilаterаlni susreti privrednikа poslovnih krugovа Nižnjeg Novgorodа i Republike Srpske, 22.05.2024. godine

22.05.2024.

Danas je Privrednu komoru Republike Srpske posjetila privredna delegacija iz Nižnjeg Novgoroda, koju je u ime Privredne komore Republike Srpske pozdravio predsjednik, Pero Ćorić, a delegaciju Nižnjeg Novgoroda predvodio je generalni direktor Privredne komore Nižnjenovgorodske oblasti.

Nakon uvodnih obraćanja privrednicima Nižnjeg Novgoroda je predstavljena Republika Srpska, kao i privredni potencijali za uspostavljanje saradnje, a potom su upriličeni bilateralni susreti privrednika Republike Srpske i Nižnjeg Novgoroda u okviru kojih se razgovaralo o uspostavljanju nove i proširenju već postojeće saradnje.