Connected Through Mobility – kratkoročna mobilnost za učenike iz Republike Srpske u Poljskoj

28.02.2024.

Privredna komora Republike Srpske u saradnji sa MeOut Group i partnerom iz Poljske uz podršku Evropske komisije organizuju kratkoročnu mobilnost u okviru Connected Through Mobility (EAC- 2020-0865) projekat za učenike koji učestvuju u stručnom obrazovanja.

Kratkoročne mobilnosti za učenike iz Republike Srpske biće realizovane u Piotrków Trybunalski, u Poljskoj od 24. marta do 24. aprila 2024. godine. Više detalja je navedeno u priloženom pozivu. Svi zainteresovani učenici mogu se prijaviti na način naveden u pozivu ukoliko ispunjavaju navedene uslove.

Za sve dodatne informacije stojimo Vam na raspolaganju. Kontakt u Privrednoj komori Republike Srpske su Aleksandra Mihajlović Bijelić 051/493-132 i Gordana Višekruna 051-493-123.