Naše je bolje: U Trebinju predstavljeni domaći proizvodi

I ove godine, Privredna komora Republike Srpske i Područna privredna komora Trebinje, povodom slave ovog grada, organizovali su promociju domaćih proizvoda.

Na štandovima, postavljenim na platou ispred ljetne bašte Platani, predstavio se veliki broj proizvođača iz Hercegovine, ali i cijele Republike Srpske.

Ovo bila je još jedna odlična prilika da proizvođači iz Srpske svoje proizvode predstave domaćim, ali i gostima iz regiona, kojima i ovog ljeta obiluje Trebinje.

Promocija domaćih proizvoda organizovana je u okviru projekta Naše je bolje, koji Komora realizuje već 13 godina.

Aktuelno

Naše je bolje

MISIJAProjekat „NAŠE JE BOLJE“ nastoji promovisati kvalitetne domaće proizvode, te podizanje svijesti kod stanovništva o kvalitetu i važnosti...