Održan Okrugli sto na temu “Energetska efikasnost privrednih subjekata”

04.06.2024.

U prostorijama Privredne komore RS održan je Okrugli sto na temu “Energetska efikasnost privrednih subjekata” na kojem je prezentovan Zakon o energetskoj efikasnosti Republike Srpske sa jasno navedenim izazovima i prilikama za privrednike, te energetska efikasnost u komunalnim uslugama kao i u industriji.

Okrugli sto sa aktuelnom temom organizovan je od strane kompanije nLogic Advisory u partnerstvu sa Privrednom komorom RS, u okviru Projekta Energetska Efikasnost u Bosni i Hercegovini, uz podršku Jedinice za implementaciju projekta Ministarstva za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju Republike Srpske i Fonda za zaštitu životne sredine i energetsku efikasnost Republike Srpske uz pomoć stručnih konsultanata.