• Početna
  • Početna
  • Aktuelnosti
  • 9
  • Počela dvodnevna konferenciju “Public Utilities For All” u organizaciji Udruženja za komunalne djelatnosti Privredne komore Srbije

04.06.2024.

Počela je dvodnevna konferenciju “Public Utilities For All”, koju organizuje Udruženje za komunalne djelatnosti Privredne komore Srbije u hotelu Metropol u Beogradu.

Konferenciji prisustvuje sekretar Udruženje komunalnih i uslužnih djelatnosti PKRS, Mile Petrović. Neke od tema konferencije su “Uloga Komunalnih preduzeća u razvoju sistema upravljanja otpadom”, “Depozitni sistem u Srbiji izazov ili šansa za komunalna preduzeća?”, “Uticaj komunalne uređenosti na turistički potencijal gradova” i druge.