Počeo Međunarodni sajam sigurnosti i zaštite A+A u Dizeldorfu

24.10.2023.

“Dermal” Kotor Varoš, “Mraz” Pale, i “Neno” Teslić  predstavljaju se u okviru zajedničkog štanda Bosne i Hercegovine na Međunarodnom sajmu sigurnosti i zaštite na radu A+A,  koji je otvoren danas u Dizeldorfu i koji će trajati do 27. oktobra  2023 godine.

A+A je svjetski najznačajniji sajam u oblasti sigurnosti i zaštite na radu. Ukupno šest kompanija iz BiH predstaviće svoje proizvode na ovom prestižnom sajmu, a pored kompanija iz Republike Srpske predstavljaju se “Zenko” Zenica, “Kuna” Visoko , “Tekstilna industrija” Mostar.

Sajam obuhvata različite proizvode iz oblasti zaštite na radu, sigurnosti, zdravlja na radu te korporativne odjeće. Akcenat je stavljen na digitalizaciju, inovaciju i primjenu novih zelenih tehnologija.

Nastup kompanija iz BiH na A+A sajmu organizovala je Spoljnotrgovinska komora uz podršku Privredne komore Republike Srpske i Sippo programa.