Poziv i prijava za učešće na 30. Generalnom BH sajmu – ZEPS

21.06.2024.

Obavještavamo vas da Zenički privredni sajam, poznat kao ZEPS, sprema povratak povodom svog 30. rođendana, koji će biti obilježen od 1. do 5. oktobra na Kamberovića polju.

ZEPS nastavlja s misijom promovisanja industrijskog razvoja, inovacija i poslovnog umrežavanja, a nebrojeni su primjeri u kojima su izlagači iskoristili upravo ZEPS za uspostaljanje poslovnih kontakata, koji su kasnije rezultirali brojnim uspješnim projektima i poslovnim saradnjama.

Uz rast broja izlagača, sa prostorom od preko 20.000 m², u centru Grada Zenice – glavnog grada Zeničko – dobojskog kantona, koji slovi za kičmu privrede i pokretač razvoja Bosne i Hercegovine, ZEPS se nametnuo kao centralno mjesto za proizvođače, kupce, zastupnike, trgovce, udruženja i investitore, željne stvaranja novih poslovnih mogućnosti.

Do sada ZEPS je okupio impresivnih 12.122 izlagača i privukao čak 1.473.894 posjetitelja, čime je postao epicentar poslovnih prilika i povezivanja u regiji. Ovogodišnji sajam obećava još intenzivniju atmosferu s fokusom na direktnim kontaktima, prezentacijama raznovrsnih privrednih grana, te kolektivnim izložbama država, regija, opština i udruženja.

U vrijeme Sajma biće održan i veliki broj stručnih pratećih skupova, neki već tradicionalni, koji će takođe okupiti veliki broj privrednika.

Na Sajmu će se i ove godine predstaviti niz proizvoda i usluga iz više zemalja, a kolektivni nastup na Sajmu su najavile, tradicionalno, i privredne komore, vlade kantona, raznih udruženja i asocijacija.

Prema do sada iskazanom interesu firmi iz BiH, kao i firmi iz zemalja okruženja, ovaj poslovno-promotivni događaj ima sve preduslove da bude interesantno mjesto za promociju i prezentaciju vaših proizvoda i usluga, za stvaranje novih kontakata i proširenje tržišta, razmjenu iskustava i unapređenje postojeće saradnje, kao i dobijanje informacija o konkurenciji.

U prilogu dostavljamo Prijavu za učešće na 30. Generalnom bh sajmu ZEPS – mjestu gdje se ideje susreću s poslovnim uspjehom.