Poziv na informativni sastanak – prezentaciju projekta „Challenge to Change“ (3. ciklus, 4. poziv) za MSP

11.06.2024.

Privredna komora Republike Srpske Vas poziva na informativni sastanak – prezentaciju Projekta „Challenge to Change“ (3. ciklus, 4. poziv) za mala i srednja preduzeća, u četvrtak, 20.06.2024. godine, u prostorijama Privredne komore Republike Srpske, Branka Ćopića br. 6, Banja Luka, sala „Jahorina“, sa početkom u 12:00 časova.

Uz prezentaciju projekta imaćete priliku postaviti pitanja i dobiti dodatne informacije od dijela projektnog tima koji realizuje ovaj grant program finansiran od Kraljevine Švedske, predstavnika Agencije za razvoj preduzeća EDA, Banja Luka.

Prijaviti se možete putem linka: https://edukacije.komorars.ba/event/informativni-sastanak-prezentacija-projekta-challenge-to-change-3-ciklus-4-poziv-za-mala-i-srednja-preduzeca/.

Kontakt osoba u Privrednoj komori RS je Sonja Milinčić (sonjam@komorars.ba, 051 493 138).

Detaljnija informacija o projektu: C2C-3.-INFO.docx