Radna posjeta kompanijama “Dermal” i “Mraz”

21.07.2023.

Predstavnici Privredne komore Republike Srpske, Spoljnotrgovinske komore BiH, te SIPPO programa posjetili su kompanije Dermal, Kotor Varoš i Mraz, Pale.
Posjete su realizovane u sklopu pripreme za nastup na Međunarodnom sajmu zaštite i sugurnosti na radu A+A 2023. godine, koji će se održati od 24. do 27. oktobra u Dizeldorfu.
Sajam zaštite i sigurnosti na radu A+A je najznačajniji sajam u ovoj oblasti, koji se svake druge godine održava u Dizeldorfu, a obuhvata različite kategorije proizvoda, koje se odnose prventstveno na ličnu zaštitu opremu, radnu odjeću i obuću, korporativnu odjeću, specijaliziranu opremu koja uključuje zdravlje i zaštitu na radu, te komponente i usluge.
Ovo će biti drugi nastup kompanija iz Bosne i Hercegovine na sajmu A+A, nakon zapaženog prvog nastupa 2021. godine, kada su ostvareni brojni poslovni kontakti.