Sastanak predstavnika Privredne komore Republike Srpske i kompanije Legit

03.02.2023.

Predstavnici Privredne komore Republike Srpske održali su sa sastanak sa predstavnicima kompanije Legit d.o.o., koja je prije nekoliko dana uspješno okončala svjetsku premijeru igre “Pets Hero”.

Tokom sastanka razmijenjena su mišljenja o unapređenju daljnje saradnje Privredne komore i kompanije Legit d.o.o., sa fokusom na aktivnije uključivanje kompanije Legit d.o.o. u poslovne aktivnosti Privredne komore Republike Srpske. sekretar granskog udruženja za ICT industriju u Privrednoj komori Republike Srpske, Slobodan Dragićević, gostima je predstavio aktivnosti Privredne komore i ukazao na mogućnosti unapređenja buduće saradnje.

Legit d.o.o. je prvi i trenutno jedini studio za produkciju video igara u Banjaluci. Na svjetsko tržište je prije nekoliko dana plasirao domaću igru za pametne telefone.