Čorić-Šulić: Nastaviti dobru saradnju i u budućnosti

28.03.2023.

Predsjednik Privredne komore Republike Srpske Pero Ćorić sastao se sa ministrom trgovine i turizma Republike Srpske Denisom Šulićem.

Razgovarali su o prethodnoj saradnji i realizovanim projektima Ministarstva trgovine i turizma Republike Srpske i Privredne komore Republike Srpske sa posebnim osvrtom na projekte promocije domaćih proizvoda kroz kampanje „Najbolje iz Srpske“ i „Naše je bolje“, te projekat turističkih vaučera i kampanju „Doživi Srpsku“.

Ćorić i Šulić su potvrdili da je dosadašnja saradnja realizovana na zavidnom nivou i na zadovoljstvo svih uključenih strana, te izrazili opredjeljenost da ovakva praksa bude nastavljena i u narednom periodu.

Ministar Šulić istakao je da je primarno opredjeljenje Vlade Republike Srpske i Ministarstva trgovine i turizma kreiranje privrednog ambijenta koji će voditi stalnom rastu privrednih pokazatelja i rezultata, a na sastanku je dogovoreno da predstavnici Privredne komore Republike Srpske, u skladu sa ranijom praksom, i u narednom periodu uzmu aktivno učešće u kreiranju svih dokumenata i projekata ovog ministarstva.