Javni poziv za upis polaznika na javno važeći program osposobljavanja za profesionalnog vozača motornog vozila

23.04.2024.

Na osnovu člana 32. Zakona o obrazovanju odraslih („Službeni glasnik Republike Srpske“ broj 111/2021) i člana 22. stav 3. Statuta Ustanove za obrazovanje odraslih „Edukativni centar Privredne komore Republike Srpske“ (organizator obrazovanja), broj: 02-10/18 od 26.2.2018. godine, Edukativni centar Privredne komore Republike Srpske, danom objavljivanja, raspisuje:

JAVNI POZIV ZA UPIS POLAZNIKA NA JAVNO VAŽEĆI PROGRAM OSPOSOBLJAVANJA ZA PROFESIONALNOG VOZAČA MOTORNOG VOZILA

U Program osposobljavanja za profesionalnog vozača motornog vozila, može se upisati osoba koja ima:

• ljekarsko uvjerenje o zdravstvenim i psihofizičkim sposobnostima za rad na poslovima profesionalnog vozača motornih vozila,
  • položen vozački ispit najmanje C1 vozačke kategorije, što dokazuje važećom vozačkom dozvolom.

Javni poziv ostaje otvoren do 31.12.2024. godine.

Početak nastave će biti organizovan nakon formiranja grupe sa minimalnim brojem polaznika.

Informacije vezane za početak nastave, troškove, rokove plaćanja, druge uslove, kao i potrebnu dokumentaciju možete dobiti upitom na e-mail: ecpkrs@komorars.ba  ili na kontakt tel. 051/493-127; 066/234-020.