Nastup na 47. Međunarodnom sajmu građevinarstva u Beogradu

15.03.2023.

Obavještavamo Vas da Privredna komora Republike Srpske organizuje nastup privrednika iz Republike Srpske na 47. Međunarodnom sajmu građevinarstva, a koji će se održati u periodu od 24. do 27. aprila, 2023. godine u Beogradu.
Ističemo da će zajednički nastup privrednika, na ovoj sajamskoj manifestaciji, biti realizovan uz značajne finansijske olakšice, te će privrednici iz RS imati cijenu od ukupno 45 evra za opremljeni kvadratni metar.
Imajući u vidu da raspolažemo sa ukupno 100 kvadrata štanda, koji će biti rapoređivani kako prijave pristižu, te značajan popust koji je Komora obezbijedila (redovna cijena cca 120 evra za najam opremljenog kvadratnog metra), molimo Vas da, ukoliko ste zainteresovani, svoje prijave za izlaganje na sajmu dostavite najkasnije do petka, 31.03.2023. godine na mejlove gordanas@komorars.ba.
Napominjemo da je ovaj događaj specijalizovana međunarodna manifestacija koja obuhvata najrazličitije segmente građevinske industrije – od istraživanja i projektovanja, preko izgradnje i održavanja objekata u visokogradnji, niskogradnji i hidrogradnji, do predstavljanja najsavremenijih materijala, građevinskih mašina, uređaja i alata. Upotpunjuju ga i različiti načini adaptacije, rekonstrukcije i restauracije, kao i promocija starih zanata koji su druga krajnost savremenim informacionim tehnologijama i modernom upravljanju projektima. Kao finalna djelatnost, dio Sajma građevinarstva je i opremanje enterijera.
Imajući u vidu da su učesnici manifestacije eminentni domaći i strani građevinski proizvođači, distributeri i trgovci opremom i materijalima, sigurni smo da da je učešće naših privrednika na ovom sajmu prilika za uspostavu buduće, ali i unapređenje postojeće saradnje, te Vas pozivamo da svakako razmotrite mogućnost nastupa na istom. Kontakt u Privrednoj komori Republike Srpske je Gordana Višekruna (051 493 123).

Za sve dodatne informacije, stojimo Vam na raspolaganju.