Održana 26. sjednica Upravnog odbora Privredne komore Republike Srpske

10.07.2024.

Danas je, u prostorijama Privredne komore Republike Srpske, održana 26. sjednica Upravnog odbora Privredne komore RS, a na dnevnom redu se našlo pet tačaka.

Članovi su jednoglasno usvojili Zapisnik sa 25. sjednice i dali na razmatranje Informaciju o značajnim aktivnostima Privredne komore Republike Srpske provedenim između sjednica Upravnog odbora.

Na dnevnom redu predočena je i Informacija o privrednim kretanjima u Republici Srpskoj za period januar-maj tekuće godine, kao i Informacija o kretanju cijena berzanske robe.

Takođe, na današnjoj sjednici, usvojene su i Odluke o imenovanju članova Komisije za detašmane,  Odluka o organizovanju, djelokrugu, sastavu i načinu rada Savjeta za preduzetništvo žena, kao i Odluka o imenovanju članova ovog Savjeta.