POZIV PRIVREDNICIMA NA PROMOCIJU PROGRAMA OVLAŠTENOG PRIVREDNOG SUBJEKTA – AEO

29.09.2023.

Promocija programa ovlaštenog privrednog subjekta (Authorsed Economic Operator), koji je sa primjenom u Bosni i Hercegovini počeo u avgustu ove godine stupanjem na snagu Uputstva o postupku odobravanja statusa ovlaštenog privrednog subjekta (Sl. list BiH, br. 57/22), biće održana 06.10.2023. godine u prostorijama Privredne komore Republike Srpske, sa početkom u 09:45 časova.

Događaj je namijenjen privrednim subjektima svih veličina, sa sjedištem u carinskom području BiH ili van BiH pod određenim uslovima, a koji su dio međunarodnog lanca snabdijevanja i uključeni su u poslovne aktivnosti povezane sa radom carinskog organa (proizvođači, uvoznici, izvoznici, špedicije, prevoznici, organizatori zbirnog transporta, posrednici, luke, aerodromi, operateri terminala, skladišta/skladištari i distributeri).

Program događaja pogledajte na ovom linku

Zainteresovani predstavnici poslovnih subjekata mogu se prijaviti za učešće na promociji najkasnije do 05.10.2023. godine, putem linka https://edukacije.komorars.ba/event/poziv-privrednicima-na-promociju-programa-ovlastenog-privrednog-subjekta-aeo/.