Poziv na radionicu “Instrumenti podrške u procesu digitalne transformacije”

Digitalni inovacioni hub IDEMO poziva preduzeća iz drvoprerađivačkog i metaloprerađivačkog sektora na radionicu „Instrumenti podrške u procesu digitalne transformacije“ koja će se održati u utorak, 6. juna sa početkom u 11.00 časova u prostorijama Privredne komore RS (ul. Branka Ćopića 6, Banja Luka).

Cilj radionice je upoznati preduzeća sa postojećim finansijskim instrumentima podrške u procesu digitalne transformacije.

Na radionici će biti predstavljeni sljedeći instrumenti:

• Program „Go Digital in BIH“, Erna Kurtović, EBRD Advice for Small Businesses in Bosnia and Herzegovina;
  • Challenge to Change, Pavle Miovčić, Agencija za razvoj preduzeća Eda;
  • Program podrške Ministarstvo privrede i preduzetništva, Rajko Lajić, Ministarstvo privrede i preduzetništva Republike Srpske;
  • Inovaciona vaučer šema (IVS), Vedran Šimunović, INTERA Technology park.

Radionica je besplatna za sve učesnike.

Zbog ograničenog broja mjesta, potrebna je registracija najkasnije do 1. juna putem linka: https://docs.google.com/…/1hTvBeaE7kxJP6GAU…/viewform…

Sve dodatne informacije možete dobiti na telefon +387 51 493 138. Kontakt osoba je Nikolina Dorontić Alibabić (nikolinad@komorars.ba).

Aktuelno