Održana Druga proširena sjednica Savjeta za preduzetništvo žena Privredne komore Republike Srpske

Održana je Druga proširena sjednica Savjeta za preduzetništvo žena Privredne komore Republike Srpske. Predstavljene su realizovane aktivnosti Savjeta za preduzetništvo žena PKRS u protekloj godini, kao i realizovane aktivnosti u okviru projekta „Podrška preduzetništvu žena Republike Srpske (PPŽ RS)“.

Sjednica Savjeta za preduzetništvo žena Privredne komore Republike Srpske, kao završna aktivnost, je organizovana u okviru projekta „Podrška preduzetništvu žena Republike Srpske (PPŽ RS)“, koji implementira Privredna komora Republike Srpske. Implementacija projekta je obuhvatala aktivnosti za jačanje kapaciteta za razvoj  preduzetništva žena, kroz organizovanje stručnih obuka i konferencije preduzetništva žena, sa ciljem povezivanja i umrežavanja žena, kao i unapređenja znanja i vještina preduzetnica.

Projekat je podržan u okviru projekta  „Napredna implementacija Akta o malom biznisu u BiH2EU“ koji implementira Eda – Agencija za razvoj preduzeća u saradnji sa Sarajevskom regionalnom razvojnom agencijom SERDA, a finansira Švedska.

1669989430886      IMG_20221202_120353

IMG_20221202_120337     1669987340219