EEN: Članovi EUNORS-a na Regionalnoj konferenciji u Hrvatskoj

Predstavnici Privredne komore Republike Srpske, članovi konzorcijuma Evropske mreže preduzetništva Republike Srpske, prisustvuju trodnevnoj Regionalnoj konferenciji o ovoj mreži, koja se održava od 13. do 15. decembra u Termama Tuhelj (Hrvatska).

Osim predstavnika članova konzorcijuma iz Republike Srpske, konferenciji prisustvuju i predstavnici svih konzorcijuma zemalja regiona.

Konferenciju su otvorili gospođa Nathalia Martinez Paramo, šef odeljenja za Izvršnu agenciju za MSP, Evropska komisija, gospodin Tomislav Radoš, potpredsjednik Hrvatske gospodarske komore–TBD i gospodin Ante–Janko Bobetko, zamjenik predsjednika Upravnog odbora ,Hrvatska agencija za mala i srednja preduzeća, inovacije i investicije (HAMAG BICRO).

U izuzetno sadržajnom dnevnom redu, između ostalog, tokom konferencije održaće se dvije panel diskusije, o mogućnostima korištenja sredstava fonda i o načinu kako će EDIH i DIH podržati preduzetništvo u regionu uz Evropsku mrežu preduzetništva.

IMG-560a822e55161b618a954d8b59a58b3f-V   IMG-6eec567e47de3d03859ecd6aebe96b90-V   IMGFB_IMG_1671019109799 – kopija

Aktuelno