Poziv na info sesiju u Trebinju: „Primjena ESCo modela finansiranja projekata energetske efikasnosti“

Privredna komora Republike Srpske, u saradnji sa Razvojnim programom Ujedinjenih nacija (UNDP) u Bosni i Hercegovini, a u okviru projekta „Pokretanje finansiranja životne sredine u svrhu nisko-karbonskog urbanog razvoja” (URBANLED) organizuje info sesiju na temu „Primjena ESCo modela finansiranja projekata energetske efikasnosti“.

Info sesija će se odražati u ponedjeljak, 28.11.2022. godine sa početkom u 13:00 časova u hotelu SL Industry, ul. Nikšićki put bb, Trebinje.

Ovo je prilika da se privatni i javni sektor upoznaju sa konceptom ESCo modela finansiranja projekata energetske efikasnosti, te mogućnostima za integraciju ovog koncepta u poslovni model kompanije.

Prijaviti se možete do 25.11.2022. godine na email nikolinad@komorars.ba.

Kontakt osoba u Privrednoj komori RS je Nikolina Dorontić Alibabić, telefon 051/493-138.

Aktuelno